fbpx

Poznaj nas

Już od 1993 roku zajmujemy się tworzeniem technologicznych rozwiązań dla stomatologii – z zakresu diagnostyki i planowania leczenia. Wspieramy lekarzy, pomagając im zorganizować pracę w cyfrowym otoczeniu.

Pacjentka u dentysty, Wspieramy stomatologów od 1993 roku.

nasz cel

Wspieramy gabinety i laboratoria

Celem naszej firmy jest zapewnienie stomatologom najwyższej jakości materiałów oraz dostępu do najnowszych osiągnięć technologicznych. Już od 1993 roku działamy zgodnie z naszą misją i pomagamy w prowadzeniu bezpiecznego leczenia w XXI wieku. Wspieramy lekarzy, pomagając im zorganizować pracę we współczesnym, cyfrowym otoczeniu.

poznaj rozwiązania Polorto

Zobacz, jak możemy Cię wspierać

HELO ekran komputera, model cyfrowy szczęki

Tworzymy technologiczne rozwiązania dla profesjonalistów z branży medycznej z zakresu diagnostyki, planowania leczenia i zabiegów nawigowanych. Stworzyliśmy i dostarczyliśmy wiele certyfikowanych medycznie rozwiązań z zakresu technologii 3D stosowanych w praktykach na całym świecie w takich dziedzinach jak: ortodoncja, implantologia, chirurgia szczękowa, stomatologia. To, co kieruje naszą pracą to jakość, nowoczesność, solidność, kompletność i przewidywana dostępność tego, co robimy dla typowej praktyki stomatologicznej, bez względu na jej rozmiar.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i prowadzonej na bieżąco analizie potrzeb gabinetów, doskonale rozumiemy wymagania nowoczesnej stomatologii. Oferujemy kompletne, proste do wdrożenia w codziennej praktyce lekarskiej rozwiązania, w oparciu o które można tworzyć kompleksowe plany leczenia. Nasze rozwiązania wspierają rozwój praktyk, poprzez lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów i organizację funkcjonowania gabinetu.

 

ddp-ortho-logo

DDP Ortho

Oprogramowanie DDP-Ortho – narzędzie do diagnostyki, planowania leczenia (VTO) dla ortodonty.

dds-pro-logo

DDS Pro

Oprogramowanie DDS-Pro dedykowane implantologom i chirurgom.

dts-logo

DTS

Digital Technician Studio. Oprogramowanie dla techników i dentystów. Tworzenie modeli wirtualnych z dowolnego źródła. Przygotowanie plików do druku 3D.

ortonet-logo

Ortonet

Program do zarządzania praktyką stomatologiczną i gabinetem ortodontycznym, oraz zarządzania dokumentacją medyczną.

wspieramy-stomatologów-od-1993-roku-grafika

Strona dla profesjonalistów medycznych  

Strona skaner.polorto.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

 

Klikając "Tak, potwierdzam" oświadczasz, że jesteś taką osobą. 

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "Nie jestem profesjonalistą medycznym"