fbpx

Skaner wewnątrzustny Polorto

Inwestycja, która przyniesie realne korzyści

Oprogramowanie, jakość i rozsądna cena

Zainwestuj w nasz skaner i doświadcz doskonałej jakości bez kompromisów. Odkryj, jak rozmiar, oprogramowanie i precyzja skanera Polorto rewolucjonizują pracę stomatologów.
Najmniejszy wewnątrzustny skaner 3D typu video na świecie, który jest o 50% szybszy i 30% bardziej precyzyjny!

Wykorzystana technologia światła strukturyzowanego reprezentowana jest również w skanerach: MyScan Carestream CS3600, Sirona Omnica, Planmeca.

Precyzję pracy gwarantuje dzięki trzem rodzajom końcówek, dużej głębokości skanowania oraz małej wadze. Urządzenie zapewnia szybkie skanowanie, intuicyjność oraz komfort. Do skanera dołączone jest polskie oprogramowanie, które ma zastosowanie w wielu obszarach stomatologii np. ortodoncji, chirurgii, protetyce, implantologii oraz laboratoriach stomatologicznych. Koszt eksploatacji skanera jest bardzo niski, gdyż nie trzeba opłacać drogich licencji. Zwrot z inwestycji jest szybki również dzięki znakomitej cenie samego urządzenia.

skaner wewnątrzustny polorto

Zalety skanera w technologii światła strukturyzowanego

Światło strukturyzowane stosowane w naszym skanerze umożliwia szybkie i dokładne wygenerowanie cyfrowego modelu zeskanowanego wcześniej obiektu. Właśnie ta technologia zapewnia krótki czas pobierania materiału diagnostycznego. Stosowana jest tylko w najlepszych skanerach na świecie. Urządzenia oparte o światło strukturyzowane są lżejsze i bardziej precyzyjne od tych, które korzystają z technologii pasywnego lub aktywnego stereo.

Wykorzystana technologia światła strukturyzowanego reprezentowana jest również w skanerach: MyScan Carestream CS3600, Sirona Omnica, czy też Planmeca.

korzyści dla gabinetów i laboratoriów

Mocne strony skanera

skaner wewnątrzustny polorto

Niewielki rozmiar i waga

Skaner wewnątrzustny Polorto wyróżnia się niewielkimi rozmiarami wymiennej końcówki to tylko 19,6 x 14,6 mm.
Waży on zaledwie 246 g. Urządzenie zapewnia komfort podczas jego użycia zarówno lekarzowi, jak i pacjentowi. Ponadto funkcja wykrywania ruchu znacznie ułatwia pracę.

Precyzja

Niewątpliwie małe rozmiary oprócz wygody, wpływają pozytywnie również na niezwykłą precyzję generowania obrazu (HD) z dokładnością 10 mikrometrów. Zastosowana technologia daje pole widzenia
18 x 16 mm, a głębokość skanowania
aż 20 mm.

Wiele możliwości zastosowania

Skaner wewnątrzustny Polorto jest opłacalną inwestycją przede wszystkim ze względu na szeroki zakres zastosowania. Komplet specjalistycznego oprogramowania z Polorto umożliwia wykorzystanie go w ortodoncji, protetyce, stomatologii ogólnej, implantologii, chirurgii, czy też w laboratoriach.

skan w kilka minut

Jak korzystać ze skanera?

Skan wykonujemy za pomocą kilku ruchów i kliknięć, które są intuicyjne. Oprócz samego obrazu trójwymiarowego, możliwe jest robienie zdjęć, czy też gromadzenie wszystkich istotnych informacji, o pacjencie i jego leczeniu. Dodatkowo oprogramowanie jest zintegrowane z szyną P1, lekarz może mieć całą EDM (Elektroniczną Dokumentację Medyczną) w jednym miejscu.

zestaw sprzętu

Co znajduje się w zestawie?

skaner

3 rodzaje końcówek do skanowania

przełącznik nożny

skaner wewnątrzustny polorto

zasilacz

kalibrator

walizka na skaner i ewentualnie laptop, jeśli jest zamawiany w Polorto

polskie oprogramowanie w cenie

Oprogramowanie

Dołączone do skanera (w cenie) oprogramowanie pozwala na szerokie wykorzystanie urządzenia podczas pracy w każdym gabinecie i laboratorium. Oprogramowanie przeznaczone jest dla ortodontów, implantologów, chirurgów, gabinetów stomatologicznych, laboratoriów oraz dla drukarni 3D, bez względu na ich wielkość.

Strona dla profesjonalistów medycznych  

Strona skaner.polorto.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

 

Klikając "Tak, potwierdzam" oświadczasz, że jesteś taką osobą. 

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "Nie jestem profesjonalistą medycznym"