fbpx

Recenzja skanera wewnątrzustnego „Najlepszy test”

Pacjentka-i-lekarz-rozmowa

Skanery wewnątrzustne zyskują na popularności i ich zakup rozważa coraz więcej stomatologów. Decyzja o wprowadzeniu cyfrowych rozwiązań w gabinecie wymaga dokładnego przemyślenia, by wybrać sprzęt, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. W dokonaniu decyzji najlepiej pomagają osobiste doświadczenia i możliwość wypróbowania sprzętu w pracy na pacjentach lub… na sobie! Swoim doświadczeniem z bezpłatnego testu naszego skanera podzieliła się Pani Katarzyna  z gabinetu stomatologicznego w Lublinie. Oto recenzja skanera wewnątrzustnego.

Technologia broni się sama

W wyczerpującej opinii klientka opierała się na dotychczasowym doświadczeniu z użytkowaniem innych, droższych skanerów. Jak zaznacza – niemal o połowę tańszy skaner od Polorto wypadł bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę  jakie jego cechy klientka oceniła pozytywnie oraz rzetelność testowania taki wynik bardzo nas cieszy!

Testy na modelu, dzieciach, pacjencie i na “mnie samej”

Zróżnicowana oraz wymagająca grupa badawcza to bez dwóch zdań dobre wyzwanie dla testowanego sprzętu. Pani Katarzyna zadbała o to sprawdzając skaner zarówno na modelu, na dzieciach, na dorosłym pacjencie oraz… sobie samej – z aparatem ortodontycznym na zębach!

Recenzja skanera wewnątrzustnego wskazuje, że skaner świetnie poradził sobie ze skanowaniem aparatu stałego: ”Tutaj jestem pod wrażeniem! Zeskanował zamki bardzo dokładnie, nawet łuk jest dobrze widoczny.” – czytamy w opinii.

Recenzja skanera wewnątrzustnego – subiektywne plusy i minusy

Poddając skaner rzetelnym testom, nasza klientka doceniła wiele jego cech jak wygodę użytkowania, lekkość oraz zwrotność. Jak pisze Pani Katarzyna „największą uwagę zwracam na końcówkę, którą manewruje się w jamie ustnej pacjenta. Jest płaska i zgrabna – zupełnie nie miałam problemu ze skanowaniem dziecięcych zębów.” Cieszy nas, że przebieg badania jest przyjazny zarówno dla lekarza jak i pacjenta. Komfort zwiększa też przyjemna muzyka towarzysząca podczas skanowania, która wskazuje postęp procesu skanowania oraz możliwość przeprowadzenia badania w dowolnej pozycji – na stojąco lub na leżąco.

Dodatkowo jako plusy klientka wymienia wszechstronne zastosowanie według potrzeb:
„Chcecie – używacie go do protetyki, ortodoncji, chirurgii, implantologii” oraz intuicyjne i ponadstandardowe oprogramowanie.

Bardzo cenimy konstruktywne uwagi i ich również nie zabrakło w opinii. Pani Katarzyna zwróciła uwagę między innymi na interfejs oprogramowania, który choć intuicyjny wymagał na początku chwili rozeznania oraz brak dotykowego wyświetlacza, a on w opinii klientki usprawniłby jej pracę.

Popracujemy i nad tym.

Pani Katarzynie bardzo dziękujemy za podzielenie się

opinią i podpisujemy się pod stwierdzeniem, że „ekonomicznie jest to bardzo dobry skaner”!

Opinia klienta - skaner polorto

Po więcej opinii zapraszamy na naszą stronę:

https://skaner.polorto.com.pl/

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną prezentacją naszego skanera skontaktuj się z nami

Strona dla profesjonalistów medycznych  

Strona skaner.polorto.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

 

Klikając "Tak, potwierdzam" oświadczasz, że jesteś taką osobą. 

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "Nie jestem profesjonalistą medycznym"