fbpx

Jakie zastosowania ma skaner wewnątrzustny?

skaner-wewnątrzustny-pacjentka

Skaner wewnątrzustny, ze względu na swoje zastosowanie, może wspierać pracę specjalisty w wielu podstawowych. Urządzenie, które można w diagnostyce, planowaniu leczenia, prezentacji wizualizacji pacjenta, a także pomóc w prowadzeniu gabinetów z laboratoriami. Dowiedz się, jakie zastosowanie mają skanery wewnątrzustne w zastosowaniu i jak urządzenie może wspomóc Twoją pracę. 

Skaner wewnątrzustny w ortodoncji 

Wortodoncji skanera wewnątrzustnego znajduje zastosowanie już na zabiegu. Dzięki technologii technologii światła ustrukturyzowanego, wykonanie skanu obu oczu działa około 2-4 minut, natychmiastowy materiał podglądowy, który w prosty sposób zamienić można w modele diagnostyczne DDP-Ortho. Skany, wdrożenie w formie cyfrowej, co wpływa na skrócenie czasu planowania leczenia, a także postępów między kolejnymi wizytami. Co więcej, skanów skanów wewnątrzustnym, wykonanie aparatów nakładkowych na zamówienie lub we własnym zakresie. 

Skaner wewnatrzustny od Polorto wraz z dołączonym oprogramowaniem pozwala również na delegowanie zadań innym prostym i kontrolę jakości pracy gabinetu. 

Skaner wewnątrzustny w implantologii 

leczenie modeli cyfrowych uzębienia, uzyskanie dzieki skanera wewnątrzustnego, planowanie i przebieg leczenia implantologicznego może dokładniejsze, krótsze oraz bezpieczniejsze. DDS-Pro pozwala na zaplanowanie pozycji implantu, zabiegu chirurgicznego nawigowanego, a dysponującego oprogramowaniem zaawansowanego modelu uzębienia można stworzyć szablon implantologiczny, który pomaga lekarzowi w trakcie zabiegu implantologicznego. Stosując skanery wewnątrzustne operacyjne jest również zewnętrzny aparatów chirurgicznych na mini-implantach czasowych czy procedury leczenia chirurgicznego lub implanty zygomatyczne. 

Labolatoria

Używając narzędzia jako skanera wewnątrzustnego, ujednolicamy leczenie oraz oszczędzamy przestrzeń magazynową – wszystkie dane wyjściowe w formie cyfrowej są łatwo dostępne i mogą być szybko wysyłane. Taka forma komunikacji między laboratorium a gabinetem usprawnia oraz ułatwia ich pracę.  

Co więcej, skanery wewnątrzustne weryfikacji na zdigitalizowanie fizycznych modeli pacjentów, które dotychczas zostały zapisane w formie. Dzięki temu cała dokumentacja medyczna może być przechowywana przez czas nie poświęconyc przestrzeni magazynowej. 

Chirurgia

Chirurgia to dziedzina, w której precyzja jest zarówno na etapie planowania jak i podczas zabiegu. Dysponując cyfrowym skanem uzębienia, specjalista ma możliwość planowania zabiegu osteotomii w oprogramowaniu DDS-Pro i wykorzystania szablonu chirurgicznego do wykonania zabiegu Le Fort I dołączonej maski chirurgicznej. Skanery wewnątrzustne na rozpoczęcie leczenia, działanie oraz przebieg zabiegu. 

Protetyka 

Skaner wewnątrzustny może w celu ułatwienia pracy również protetyków. Otrzymany z ich użycia cyfrowy model uzębienia pacjenta w sposobie postępowania w laboratorium, gdzie technika może pochodzić z jego podstaw projektowania prac protetycznych. Cały proces trwa więc dużo krócej. Dla komfortu oraz zadowolenia pacjenta lekarz może również wykorzystać wizualizację objawów. 

Aby uzyskać więcej informacji o skanerze, skontaktuj się z nami !
www: https://skaner.polorto.com.pl/kontakt/
mail: bok@polorto.com.pl
tel.: +48 34 366 51 11

Strona dla profesjonalistów medycznych  

Strona skaner.polorto.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

 

Klikając "Tak, potwierdzam" oświadczasz, że jesteś taką osobą. 

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "Nie jestem profesjonalistą medycznym"