fbpx

Przetestuj skaner we własnym gabinecie

skaner-wewnątrzustny-opis-elementów

Coraz więcej stomatologów pomaga korzystać z funkcji do swoich gabinetów, poprzez usprawnienie pracy, a także korzystanie z jej standardu. Jeśli Ty się zastanawiasz, czy egzaminator sprawdził się w Twojej sprawie, mamy dla Ciebie rozwiązanie – przetestuj skaner wewnątrzustny za inne w Twoim postępowaniu i decyzji, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie!

 

Skaner Polorto – jak skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego?

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnych 3 dni testów skanera wewnątrzustnego w swoim rozwiązaniu, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Testy, które są całkowicie bezpłatne oraz niezobowiązujące do zakupu lub wynajmu. Chcemy Ci pokazać, jak możesz działać łatwiej, dokładniej i potrzebujesz, a ostateczna decyzja należy do Ciebie.

 

Jak wygląda okres testów?

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z bezpłatnych testów, mogą liczyć na pełne wsparcie od naszych pracowników. Sami przywozimy skaner wewnątrzustny do danego gabinetu oraz pomagamy mu w jego zachowaniu. Nasz prezenter eksperta urządzenia i edukuje pracowników w zakresie jego użytkowania oraz właściwości. Prezentacja trwa zwykle ok. 2-3 godzin. Następnie pracownik może sam przetestować skanera pod okiem eksperta. Warto podczas prezentacji umówić kilka wizyt dla pacjentów, których na których będzie można wykonać samodzielne skanowanie. Gdy wszystkie wątpliwości wątpliwości rozwiane, a Twój zespół skuteczny, że pewnie ze skanerem w ręce pozostawiamy u Ciebie sprzęt na 3 dni.Miałeś/a możliwość przetestowania go w takim użytkowaniu. Przez cały okres testów jesteśmy na kontakt i odpowiadamy na pojawiające się pytania.

 

Skaner wewnątrzustny od Poloto – korzyści

Jak dodatkowy skaner od Poloto może działać na twoim stanowisku? Skaner stomatologiczny znajduje zastosowanie w stomatologii specjalistycznej (EDM), ortodoncji (diagnostyka i planowanie, nawigacja, aparaty A-ligner), a także w planowaniu leczenia implantologii i chirurgii szczękowej.
Tym, co wyróżnia skaner od Polorto jest niski rozmiar, który wpływa na używanie w użytkowaniu urządzeń oraz komfort dzieci i dorosłych dzieci. Małe rozmiary i niska waga, oprócz wygody, korzystne działanie na precyzję generowania obrazu HD z 10 mikrometrów. Zastosowana technologia daje pole widzenia 18 x 16 mm, głębokość skanowania aż do 20 mm.
Razem ze skanerem, zapewniamy specjalistyczne oprogramowanie, które umożliwia korzystanie z go w ortodoncji, protetyce, skutecznej stomatologii, implantologii, chirurgii, czy też w laboratoriach.

Więcej informacji o skanerze znajdziesz tutaj

 

Jeśli zapytasz z bezpłatnych testów w zapytaniu lub uzyskasz więcej informacji, skontaktuj się z nami!

 

e-mail: bok@polorto.com.pl

tel.: +48 34 366 51 11

Strona dla profesjonalistów medycznych  

Strona skaner.polorto.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

 

Klikając "Tak, potwierdzam" oświadczasz, że jesteś taką osobą. 

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "Nie jestem profesjonalistą medycznym"