fbpx

Jak wybrać skaner stomatologiczny?

skaner-wewnątrzustny-sztuczna-szczęka

Wprowadzając do gabinetu cyfrowego rozwiązania, wielu stomatologów staje się przed trudną wewnętrzną. Jak wybrać odpowiedni skaner stomatologiczny, który będzie miał wiele lat? Na jakie parametry zwracają uwagę przed badaniem skanera wewnątrzustnego? Wszystkie wątpliwości dotyczące tego, co należy zrobić w badaniu, które pomogą Ci skorzystać z funkcji skanera w Twoim badaniu.

 

Technologia w jaki pracuje skaner

Ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze skanera wewnątrzustnego jest technologia, w jaki sposób działa sprzęt. Nowoczesne skanowanie skanowania przez światło strukturalne. Zastosowanie tej technologii pozwala na szybkie wygenerowanie i wygenerowanie zaawansowanego modelu zeskanowanego urządzenia, a czas zbierania materiału do analizy jest uzyskiwany. Przy takiej technologii skanera układ optyczny jest prosty, co przekłada się na: prosty, efektywny plik pliku, tworzenie projekcji poprawiającej charakterystykę powierzchni skanowanego obszaru oraz dodatkowe dane skanowania. To sprawia, że ​​sam proces staje się bardzo płynny. W takiej technologii wysokiej jakości skakanki takie jak np. skaner z Polorto, Sirona Omnicam®, Carestream CS3600®, Planmeca®. Nasz skaner stomatologiczny opracowany w oparciu o cechy światła struktury, charakteryzuje się lekkością oraz wysoką precyzją. Dodatkowo, cena jest nie do pobicia, z oprogramowaniem użytkowym dla: ortodoncji, implantologii, chirurgii i protetyki. Jeśli szukasz sprzętu na lata, dostęp do oprogramowania jest kluczowy i elektryczny.

 

Jedna opłata bez odnowionych licencji

Jeśli szukasz dobrego, ekonomicznego, skanera stomatologicznego, czy zakup dodatkowego wyposażenia nie jest z innymi, cyklicznymi opłatami. Wiele funkcji na rynku skanerów wymaga corocznego odnowienia licencji oprogramowania, opłaty za dostęp lub dostęp do wybranych usług. Rozważając zakup skanera wewnątrzustnego, dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę wyposażenia, ale także koszty dodatkowe. W Polorto w cenie urządzenie zawiera dostęp do oprogramowania profesjonalnego bez opłaty, konieczne jest wykupienie licencji czy opłacania aktualizacji.

 

Skaner wewnątrzustny – wsparcie szkoleniowe

Zwróć uwagę na aspekt, który warto zwrócić uwagę przy wyborze skanera wewnątrzustnego jest wsparciem wdrożeniowym i szkoleniowym. Czy zapewnia je producent, którego produkt jest Twoją ceną? Początki pracy ze skanerem lub nawet intuicyjne oprogramowanie może budzić pytania i wątpliwości. Dobrze, jeśli przy podjęciu badania możesz liczyć na jego prezentację, wstępne szkolenie i pomoc. W Poloto zapewniamy naszym klientom i dbamy, przez pytanie nie mające zastosowania bez odpowiedzi. Proszę, aby moja prezentacja w twoim przypadku i możliwość jego wypróbowania jeszcze zanim kupisz skanera. Co więcej, oferta w ofercie praktycznych kursów dla lekarzy, asystentek, higienistek oraz techników. Wszystko po to, aby Twój zespół świadczył usługi wysokiej jakości, a praca była przyjemna i skuteczna. Więcej informacji o aktywności kursach znajdziesz tutaj. (https:

 

Rozmiar i możliwość modyfikacji końcówek

Aby proces skanowania uzębienia był komfortowy zarówno dla lekarza, jak i dla pacjenta, warto zwrócić uwagę na rozmiar i wagę skanera stomatologicznego oraz możliwość zmiany i modyfikacji jego końcówki. Skaner o wielkości i wadze będzie użyteczny w użytkowaniu, pozwól na wykonanie skanu u dzieci oraz zminimalizuje dyskomfort u pacjentów dorosłych. Wymienne zewnętrzne skanera wewnątrzustnego umożliwiają również uzyskanie skanu za pomocą zaledwie kilku funkcji i kliknięć. Niska waga na pewno spodoba się osobie uczestniczącej w skanowaniu.

 

Jeśli zależy Ci na skanerze stomatologicznym charakterystycznym te cechy, zapoznaj się z ofertą skanera od Polorto tutaj

Lub skontaktuj się z nami!

 

e-mail: bok@polorto.com.pl

tel.: +48 34 366 51 11

 

Strona dla profesjonalistów medycznych  

Strona skaner.polorto.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

 

Klikając "Tak, potwierdzam" oświadczasz, że jesteś taką osobą. 

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "Nie jestem profesjonalistą medycznym"