fbpx

Skaner wewnątrzustny – wynajem

skaner-wewnątrzustny-skanowanie-zębów

Cyfrowe rozwiązania mogą pomóc w rozpoczęciu pracy gabinetu stomatologicznego. Jednak dobrej jakości skaner wewnątrzustny to niemały wydatek dla przedsiębiorcy. W Polorto oferujemy możliwość korzystania z wysokiej klasy wyposażenia, umożliwiając korzystanie z jego zastosowania bez ponoszenia kosztów jednorazowych. Kiedy warto skorzystać z wynajmu skanera stomatologicznego i jak wygląda to w Polorto? Dowiedz się, czytając artykuł.

Kiedy znaleźć wynajem skanera wewnątrzustnego?

Wielu stomatologów rozważa zakup skanera wewnątrzustnego, jednak z różnymi uwagami wstrzymuje się przed badaniem. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jednorazowego wydatku, warto skorzystać z tego skanera wewnątrzustnego. Nie chodzi tu o leasing, który oczywiście też jest skuteczny, lecz o otrzymanie skanera w zamian za przekierowanie urządzenia do pracy klinicznej. Mowa tutaj o poprawie gry prac: ortodontycznych, implantologicznych, w tym zygomatycznych, chirurgicznych, w tym osteotomii lub protetycznych. Pieniądze, które i tak się pojawiają, dodatkowo korzystają z Twojego komfortu pracy dzięki skanerowi. Takie opłaty nie nadwyrężą twojego budżetu, a co więcej, poniesione koszty są kosztami postępowania.

rozumiemy, że przed podjęciem decyzji o zastosowaniu specjalnego skanera. Kontrola do sprawdzenia, jak się nim pracuje w swoim gabinecie iz pacjentami. Dzięki temu nie kupujesz „kota w worku”. Dlaczego potwierdzam takie podejście? Bo wiemy, jako profesjonaliści, że proponujemy bardzo dobre urządzenie, skaner, zestaw profesjonalnego oprogramowania w języku polskim oraz działanie z zaawansowanym laboratorium. Jeśli chcesz wyposażyć swój gabinet stomatologiczny w wysokiej klasy skaner wewnątrzustny, to proponuje takie wyposażenie.

Zasady wynajmu – skaner wewnątrzustny

Stomatolodzy, którzy decydują się na wynajem sprzętu, mogą poddawać się na okres 36 miesięcy. Przez cały ten czas skanera stomatologicznego jest wskazywany przez producenta oraz dodatkowo jest ubezpieczony na koszt użytkownika.
Co więcej, dajemy klientom możliwość wcześniejszej poprawy, wykorzystaj z 3 miesięcznym wyprzedzeniem. Po uwagach dotyczących wynajmu, skaner wewnątrzustny wraca do właściciela albo można go wykupić w korzystnej cenie za ok. 40% jego wartości.

Jak wygląda wdrożenie skanera Polorto w gabinecie?

Niezależnie od przypadku zakupu jak i wynajmu skanera Polorto, zapewniamy wsparcie w oprogramowaniu, instalacji sprzętu i szkoleń pracowników. Do mojego gabinetu dostarczymy skaner stomatologiczny, a także zadbamy o pomoc w zakresie wykorzystania i wyposażenia sprzętu. Prezentacja produktu trwa z zachowaniem ok. 2-4 godzin. W tym czasie pracownicy mogą wykonać pierwsze skany pod ekspertem oraz dokładnie pielęgnować pytania. Zajmiemy się instalacją oprogramowania oraz przeszkolimy pracowników z zakresu jego obsługi. Ponadto, pozostajemy na wszelkie pytania i wsparcie przez cały okres użytkowania. Ważne jest dla nas, aby praca ze skanerem stomatologicznym była dostępna dla całego zespołu i przyjemna dla pacjenta.

Jeśli zapytasz więcej o tym, jak możesz skorzystać ze skanera Polono w trakcie wyszukiwania, zapoznaj się z artykułem

Aby uzyskać więcej informacji o wykorzystaniu skanera, skontaktuj się z nami !
www: https://skaner.polorto.com.pl/kontakt/
mail: bok@polorto.com.pl
tel.: +48 34 366 51 11

Strona dla profesjonalistów medycznych  

Strona skaner.polorto.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

 

Klikając "Tak, potwierdzam" oświadczasz, że jesteś taką osobą. 

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "Nie jestem profesjonalistą medycznym"