fbpx

5 powodów, dla których stomatolodzy decydują się na zakup skanera wewnątrzustnego

skaner-wewnątrzustny-prezentacja-urządzenia

Skaner wewnątrzustny staje się coraz bardziej popularny wśród stomatologów. Osoby, które się na jego podstawie widzą nowy wymiar swoim usługom. Urządzenie przyspieszające i usprawniające pracę pracowników, a jednocześnie poprawiające komfort pacjentów. Skaner wewnątrzustny Polorto oszczędza czas i pieniądze.

Zwiększenie wydajności

W wielu przypadkach leczenia stomatologicznego poprzedzone jest kompleksową diagnostyką. Nowe technologie usprawnić dziesięć procesów.

Skaner wewnątrzustny Polorto dzięki swojemu małemu rozmiarowi gwarantuje uzyskanie czystego, skutecznego obrazu uzębienia w bardzo krótkim czasie. Jeśli stwierdzisz, że pobrany materiał jest niekompletny, szybko można przejść bezpośrednio w czasie tego samego procesu skanowania. Nie trzeba powtarzać badania od początku.

Przy wizytach kontrolnych za pomocą kilku kliknięć można łatwo wrócić do poprzedniego skanu i sprawdzić progres leczenia. Wybór cyfrowego rozwiązania sprawia, że bezpośrednio przy fotelu mamy gotowy skan – nie trzeba wysyłać wycisku do laboratorium, czekać na odbiór gipsowego modelu a potem archiwizować go przez dziesiątki lat. Obraz zębów pacjenta gotowy jest w kilka minut i zawsze jeśli wymaga tego sytuacja, może być łatwo przekazany do laboratorium celem zlecania rożnych prac. Skaner i dostępne z nim oprogramowanie przyśpiesza znacznie obsługę pacjenta, jego leczenie oraz komunikację, w tym z laboratorium. Nie jest przy tym pobierana żadna opłata za tzw. “inbox”.

Łatwa obsługa

Wymogi wykorzystania umiejętności do gabinetów stomatologicznych “odpychają” stomatologów. Kojarzą się one wielu korzyści z tego powodu, że bardzo efektywniem i faktycznie. Lekarze boją się, że zamiast usprawnienia pracy, będzie ona dłuższa niż dotychczas. Ale tak nie żart.

Skaner wewnątrzustny Polorto jest intuicyjny, prosty w użyciu, wyposażony w profesjonalne oprogramowanie profesjonalnego. Korzystanie z urządzenia jest bardzo szybkie i szybkie, co wpływa korzystnie na pracę. Aby uzyskać pełny obraz stanu uzębienia pacjenta wystarczy kilka funkcji i kliknięć. Lekarze ubiegający się o stypendium Polorto wypłaca z pełną asysty na każdego ucznia, jak również bezpłatnego szkolenia w gabinecie. Dodatkowo w razie takiej potrzeby do wyjaśnienia zawsze można wrócić do szczegółowej instrukcji lub po prostu skontaktować się z obsługą klienta w Poloto.

Komfort

Oprócz wykluczonych możliwości oraz skuteczności pracy, pojawia się jeszcze pytanie o wygodę. Skanery dostępne na rynku różnią się od siebie rozmiarami i małymi rozmiarami do pracy.

Skaner wewnątrzustny Polorto wyróżnia się rozmiar oraz mała waga. Urządzenie jest lekkie, więc nie sprawia dyskomfortu stomatologowi. Zwiększ rozmiary nieco większe od długopisu. Dzięki temu jego urządzenie jest wygodne dla lekarza i pacjenta. Szybkość i precyzja skanowania ułatwiają pracę. Z kolei pacjent nie musi się leczyć o długi i nieprzyjemny zabieg.

Oszczędność

Stomatolodzy obawiają się zakupu skanera ze względu na cenę oraz niepewność co do jego wydajności. Jednak wewnątrz skanera Polorto łamie stereotyp wysokiej ceny, pozwala na oszczędność czasu pracy i może być kupiony, sprzedany na raty lub wynajęty.

Dodatkowo urządzenie nie wymaga opłat licencyjnych. Użytkownicy nie podlegają obowiązkowi odpowiedzialności za koszty bądź opłaty. Jedyne działanie, które należy z narzędziem ze skanera, to dezynfekcja wymienianych składników do skanowania. Typowa gwarancja wynosi 1 rok, ale można wykupić okres (aż do 3 lat).

Wielofunkcyjność

Wielu stomatologów przed rozpoznaniem o diagnozę, zadaje sobie pytanie, czy faktycznie jest to konieczne. Obawiają się oni, że nie wejdą do urządzenia zbyt często.

Jednak wewnątrz skanera Polorto może znaleźć szeroki zakres zastosowania. Urządzenie dzięki narzędziu wspomagającemu jest w każdym gabinecie stomatologicznym, ortodontycznym, implantologicznym, chirurgicznym, protetycznym, czy też laboratorium. 

Jak widać, narzędzie ma wiele mocnych stron. Włączenie funkcji pracy interdyscyplinarnej, funkcji delegowania zadań asystentom, konkretnej pracy nawigacyjnej. Na rynku możemy znaleźć różne urządzenia. Skaner wewnątrzustny Polorto może wyróżniać na tle innych: korzystać z funkcji, udostępniać ceną, szerokim oprogramowaniem dla profesjonalnego w cenie skanera, asystą przy wdrażaniu się w pracę cyfrową. To jest standard pracy Poloto.  Komfort lekarza oraz pacjenta. Umów się na konsultację i dowiedz się, jak używać skanera w twoim gabinecie lub klinice.

Skontaktuj się z nami tutaj

Strona dla profesjonalistów medycznych  

Strona skaner.polorto.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

 

Klikając "Tak, potwierdzam" oświadczasz, że jesteś taką osobą. 

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "Nie jestem profesjonalistą medycznym"